Sürat kargo rezilliği

0 09.10.2019 18:32

Türkiye'de kargo firmalarının çoğunluğu sorunlu olmak zorunda mı? Normal şartlarda kesinlikle tercih etmediğim bir kargo firması fakat e-ticaret sitelerinin anlaşmasından ötürü zoraki olarak tercih ediyorum. Bu firmayla her kargomda sürekli sorun yaşıyorum. Teslim tarihi belli olan kargoları mesai bitti diye bir sonraki güne bırakmaları özverisiz ve müşterilerine verdikleri değeri fazlasıyla belli ediyor. Ben kendimi sürekli evde kargo beklemek için kendimi amortimi etmeliyim. Ayrıca çağrı merkezini aradığınızda hiç bir sorunlarınıza cevap bulamıyorlar. Çağrı merkezi standart kalıpları ezberletilmiş cevap vermekten öteye gidemiyor.

Tavsiyem kesinlikle bu firma tercih edilmemeli. Benim gibi sorun yaşayan arkadaşlar varsa yorum yapabilirler. En azından daha fazla insanın sinir katsayısı artmamış olur.

09.10.2019 18:44

Benimde sürekli sorun yaşadığım bir firma ayrıca il ve ilçelere göre kaliteleri değişmekte.. Haklarındaki şikayetleri o kadar fazla ki https://www.sikayetvar.com/surat-kargo adresindeki mağdurları görebilirsiniz. Kargo firmalarına özverisiz iş yaptıkları için kesinlikle yaptırım uygulanmalı diye dusunuyorum. İyi hizmet vermeyen firmaların bu kadar kolay para kazanmamalı.