Bugün en çok okunan başlık
13.07.2019 22:50

Rezalet pavyon videosu

SSCB yıkıldığında millet ahırdaki ineğini gece karısından habersiz satıp Rus kadınlarına giderdi aradan 30 yıl geçti değişen bir şey yok.

3
İlginizi Çekebilir
25.05.2019 15:18

Erdoğan ve Bahçeli'den Öçalan açılımı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin 23 Haziran İstanbul seçimi öncesinde sürpriz bir şekilde Abdullah Öcalan hakkındaki positif açıklamaları büyük dikkat çekti. Erdoğan ve Bahçeli'nin Ekrem İmamoğlu'nun Binali Yıldırım'ı seçimde bir kez daha mağlup etmemesi için HDP'nin oylarını istediği ve bu sebeple Öcalan'ın İmralı'daki şartlarının kolaylaştırıldığı belirtiliyor. Tüm bu gelişmeler Öcalan'a 2019'da son dakika genel af mı çıkarılacak? sorusunu gündeme getirdi.

Hem Tayyip Erdoğan hem de Devlet Bahçeli seçim açıklamalarında Ekrem İmamoğlu'nun mazbatasının iptaline ilişkin konuşmalar yapmışlardı.

Son gelişme olarak Devlet Bahçeli Abdullah Öcalan'ın İmralı adasında avukatlarıyla görüştürülebileceğini söyledi.

Hemen ardından Adalet Bakanı Abdulhamit Gül genel af 2019 tartışmaları ve Öcalan'ın durumu hakkında son dakika açıklamasında bulundu.

HDP ise Ekrem İmamoğlu'na desteğini sürdürüyor. İmamoğlu 23 Haziran İstanbul seçiminde HDP'den alacağı oya kesin gözüyle bakıyor.

0